Instytut Rozwoju

Powołaliśmy do życia Instytut Rozwoju PFF. To filar Polskiego Funduszu Fundraisingowego odpowiedzialny za szkolenie kadr dla sektora pozarządowego oraz biznesu. 

Poniżej znajdziesz harmonogram szkoleń prowadzonych przez naszych trenerów. W portfolio posiadamy szkolenia stricte dla fundraiserów pracujących w organizacjach pozarządowych jak i wiele kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje pracowników.

Dzięki szerokiemu wachlarzowi partnerów możemy zaoferować Wam najwyższą jakość szkoleń oraz kompleksową obsługę. 

 

Najbliższe szkolenia (zarejestruj się klikając w nazwę szkolenia):

23.04.2022 – Fundraiser NGO / Toruń
07.05.2022 – Fundraiser NGO / Konin
28.05.2022 – Fundraiser NGO / Warszawa

WRACAJĄ SZKOLENIA STACJONARNE!

Szkolenia Fundraiser NGO odbywają się w formie warsztatów przy maksymalnym nacisku na praktyczny aspekt zajęć. Już w trakcie szkolenia Ty i Twoja ekipa zbieracie środki na rzecz swojej organizacji!

Szkolenia motywacyjne cechują się indywidualnym podejściem do każdego uczestnika dlatego odbywają się w małych grupach. W ofercie posiadamy także indywidualne sesje coachingowe skierowane szczególnie do sportowców. 

Programy szkoleń podnoszących i rozwijających kompetencje zawodowe zapewniają zarówno sporą dawkę wiedzy teoretycznej jak i dużą liczbę godzin praktycznych. Dzięki wysoko kwalifikowanym specjalistom i szerokiej bazie kontaktów rozwijamy kadry dla wielu branż.

Zakres zajęć dostosowujemy do potrzeb uczestników. Od pierwszej godziny pracujemy na rzecz Twojej organizacji. Prowadzimy zajęcia grupowe oraz konsultacje indywidualne.

Polski Fundusz Fundraisingowy jest wpisany do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.04/00177/2021