Para-aktywizacja

Projekt "Para-aktywizacja" - darmowe zajęcia karate dla osób z niepełnosprawnościami

Projekt „Para-aktywizacja” to cykl treningów karate opartych o Indywidualny Program Rehabilitacji przygotowany wraz z naszymi fizjoterapeutami.
Dzięki połączeniu pracy fizjoterapeutów oraz wysoko kwalifikowanych trenerów możemy zaproponować Ci skrojony na miarę trening, który da wymierne efekty rehabilitacyjne.
Oferta skierowana jest do osób z niepełnosprawnościami mieszkających na terenie Torunia.
Para-aktywizacja to cykl 35 zajęć karate tradycyjnego w trakcie których, wprowadzane są elementy rehabilitacyjne. Zajęcia odbywają się zarówno w grupie jak i indywidualnie. 
Przygotowany przez fizjoterapeutów Indywidualny Program Rehabilitacyjny (IPR) uwzględni priorytetowe potrzeby uczestnika. W zależności od stopnia niepełnosprawności oraz od indywidualnych potrzeb treningi będą „krojone na miarę”. 
Każdy uczestnik będzie objęty opieką trenera, który w trakcie zajęć będzie kierował się wytycznymi zawartymi w IPR. Zajęcia będą odbywały się w salach Akademickiego Klubu Karate Tradycyjnego (Hala Tenisowa Na Skarpie).
Odtwórz wideo

 

Projekt realizowany jest przez Polski Fundusz Fundraisingowy we współpracy z Akademickim Klubem Karate Tradycyjnego oraz Stowarzyszeniem Szmaragdowy Paw. 

Projekt dofinansowany ze środków Gminy Miasta Toruń.
Previous
Next